داستان تولد لایو درس

با توجه به این که کاربران ایرانی لایق بهترین ها هستند، و با توجه به نیاز کاربران عزیز به درک مفاهیم متدهای آموزش جدید برنامه نویسی که هر روزه این متد در سطوح جهانی در حال پیشرفت و توسعه هستند. سایت لایودرس را از آن جهت ایجاد کردیم تا بتوانیم نیاز های حرفه ای برنامه نویسان عزیز ایرانی را پاسخگو باشیم. ما سایت لایودرس را در سال 1399 ایجاد کرده ایم.


هدف ما در لایودرس

در لایو درس بهترین آموزش های برنامه نویسی پروژه محور و کاربردی را برای شما عزیزان، با کیفیت بالا ارائه می دهیم. هدف ما آموزش شما عزیزان به صورت حرفه ای است تا شما بعد از گذراندن دوره مورد نظر بی نیاز از دوره های دیگر یا آموزش های دیگر باشید. در لایودرس ما نیازهای شرکت های بزرگ و نیاز های برنامه نویسی شما را جوابگو هستیم تا بعد از مشاهده دوره های ما بتوانید به صورت حرفه ای برنامه نویسی کنید.


درباره موسس لایودرس

توحید داننده هستم موسس لایودرس و علاقه زیادی به برنامه نویسی و یادگیری زبان های مختلف همراه با چالش های بزرگ دارم. به تدریس علاقه مندم و در دانشگاه های معتبر نیز برنامه نویسی تدریس کرده ام. فارغ التحصیل ارشد دانشگاه خواجه نصیر و برنامه نویسی زبان های مختلف دانشگاه های شریف و تهران هستم.